Monodram w wykonaniu Jacka Zawadzkiego.

Moskwa-Pietuszki – monodram na podstawie poematu rosyjskiego pisarza Wieniedikta Jerofiejewa, należy do najważniejszych przedstawień w reżyserskiej karierze Zygmunta Duczyńskiego.

Premiera miała miejsce w 1989 w Szczecinie. Spektakl po polsku i angielsku pokazywany był na czołowych polskich scenach, jak również w Londynie, Edynburgu, Amsterdamie, Berlinie, Moskwie, Los Angeles, San Diego, Orange Country i San Francisco, spotykając się żywiołowym odbiorem i pełnymi zachwytu recenzjami krytyków.

„Moskwa-Pietuszki” podejmuje problem choroby alkoholowej oraz konsekwencji z niej wynikających. Bohater monodramu z każdą minutą traci kontakt z rzeczywistością. Jednak jego opowieści niosą ze sobą uniwersalne przesłanie podszyte nutą nadziei.

Przedstawienie odbędzie się na kalamburowym patio. Bilety w cenie 10zł do nabycia na 45min. przed spektaklem, lub drogą rezerwacji e-mail pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga! Rezerwacje muszą być potwierdzone najpóźniej na dzień przed spektaklem.

Ze względu na lokalizację, liczba miejsc mocno ograniczona!

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Andrzej Kostoń

40-lecieZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!