No więc już jest, ta wiosna wyczekiwana. Kawiarnia zgodnie z naturą, również otrząsa się z zimowego letargu i proponuje w kwietniu trzy koncerty i tradycyjne, weekendowe pląsanie przy akompaniamencie szanownych dyskdżokejów.

Kwiecień 2023
1.04. Sobota: Skew//Kiddo
5.04. Środa: Koncert - Ottone Pesante
6.04. Czwartek: Koncert - D I D
7.04. Piątek: Romek Rega Live Show!
14.04. Piątek: Dr Hekele
15.04. Sobota: Dj Ryan R
21.04. Piątek: Dj Znanylekarz
22.04. Sobota: Miszczak/Tymon ft. Disco Devilll
27.04. Czwartek: Koncert - Fraktale
28.04. Piątek: Dj Ożóg
29.04. Sobota: Dj Dotyk Dźwiękiem

Hania Piosik (D I D) – kompozytorka/eksperymentatorka/wokalistka, autorka audiobooka z autorską ścieżką dźwiękową, stworzonego w ramach stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, twórczyni audycji „COSY TIMES” nadawanych w społecznościowym Radio Kapitał.

Ottone Pesante to eksperymentalne heavyjazzowe trio z Włoch. Przetworzona trąbka i puzon, perkusja – tyle wystarczy aby zespół brzmiał jak orkiestra, pradon - „zła orkiestra dęta, death metal brass band”.

"Dostać amby" w gwarze poznańskiej oznacza "zwariować". Nazwa w pełni odzwierciedla charakter twórczości zespołu. Trio z Poznania, łączy brzmienia z pogranicza muzyki electro pop, electro punk, ale nie boi się eksperymentować z rapem, melorecytacją, krzykiem.

Wyspiarski post-punk z południa Polski. W ofercie wycieczki: piwniczny snorkeling bez ograniczeń, kawka na atolach Enewetak i Bikini, czas wolny w centralnej depresji.

Aktaş Erdoğan i Erol Leenhouts to muzycy/producenci z Istambułu, mieszkający w Rotterdamie.

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Wystawa zbiorowa

madonnyZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!