Maj pachnie już wakacjami szanowni Goście, ale zanim sezon kulturalny w Kawiarni odleci razem z urlopami, to pocieszmy się w maju burleską, trzema koncertami i tradycyjnymi weekendowymi imprezkami djskimi.

Maj 2024
3.05. Piątek: Romek Rega Live Show!
4.05. Sobota: Dj Ojomag
9.05. Czwartek: Kryminalne Bingo - Burleska
10.05. Piątek: Skew//Kiddo
11.05. Sobota: hoszo555
16.05. Czwartek: Koncert - Roberto de Lira (Kalaczakra)
17.05. Piątek: Dj Dotyk Dźwiękiem
18.05. Sobota: Koncert - Couple Pozitive & Aga Frączyk (Kalaczakra), po koncercie afterek z Druhem Sławkiem
23.05. Czwartek: Koncert - Rachoń/Szabas/Dziedzic
24.05. Piątek: Dj Siwy
25.05. Sobota: Marcepan
31.05. Piątek: Dj Ryan R

"W czwartek 23 maja 2024, będzie miało miejsce niezwykle atrakcyjne wydarzenie muzyczne we wrocławskim Kalamburze, przy ulicy Kuźniczej. Pasjonaci awangardowego free-jazzu będą mieli szansę przeżyć coś zupełnie ekstraordynaryjnego.

.Babylon Breslau & Art Cafe Kalambur zapraszają na kolejną, nową odsłonę Kryminalnego Bingo!

Darsombra to konceptualny zespół rockowy z Baltimore w stanie Maryland w USA. Duet tworzą kompozytor Brian Daniloski grający na gitarze i basie, oraz Ann Everton obsługująca syntezatory, perkusję i projekcje.

MOVE ma silną potrzebę ruchu, szczególnie tam, gdzie zmiana jest nie tylko nieunikniona, ale wręcz pożądana. Z poczucia wzajemnych powiązań wyrasta bezpośrednia, zdecydowana i gotowa improwizacja. Nieustępliwa jak las deszczowy, żyzna jak aluwium, rozkwitająca pomysłami zrodzonymi z wątpliwości.

Elektroniczno-akustyczny zespół, wytyczający świeże szlaki muzyczne na przecięciu się światów elektroniki, hip-hopu, jazzu i elementów muzyki etnicznej.

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Andrzej Kostoń

40-lecieZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!