Drodzy Goście! Czerwiec to moment w którym Kawiarnia przechodzi w powoli tryb letni - kończymy z koncertami i innymi imprezami kulturalnymi aż do września. Na ostatni koncert, solistki z Turcji ILÆY zapraszamy w czwartek 30.

Czerwiec 2022
3.06. Piątek: Pretty Vacant
4.06. Sobota: Normalny Typ
10.06. Piątek: Młody Dospania
11.06. Sobota: Bollie & Blu B
17.06. Piątek: Dj Siwy
18.05. Sobota: Margaret Toucher
24.06. Piątek: Skew//Kiddo
25.06. Sobota: Dj Ożóg
30.06. Czwartek: Koncert - ILAEY godz. 21:37

İlay Bal, lepiej znana pod pseudonimem ILÆY to turecka singer - songwriterka, kompozytorka, aktorka, artystka wizualna i multiinstrumentalistka, obecnie zamieszkała w czeskiej Pradze.

„Delikatności jest mało w kosmosie – zdaje mi się. A i z tej małej ilości wiele delikatnych objawów sami ośmieszamy." Miron Białoszewski
Ruch śniegu powstał z potrzeby grania muzyki prostej i oszczędnej.

100-nka istnieje od 2004 roku. Trzem "młodym gniewnym" towarzyszy Antoni Gralak, jeden z najlepszych polskich trębaczy, legenda polskiego off jazzu.

Muzyczny pejzaż jaki tworzy Gábor Tokár, aka. Ficture to kolaż dźwięków pochodzących z różnych źródeł - od nagrań terenowych do syntezatorów analogowych, ale i całego otoczenia które zawiera w sobie akustyczny potencjał.

Jesteśmy nowym zespołem muzycznym z Wrocławia - gramy muzykę rozrywkową w lekkim, przyjemnym do odsłuchu okołojazzowym wydaniu.

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Wystawa zbiorowa

madonnyZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!