Kinior & Jackson – to tylko jedna z konfiguracji, w jakich ci dwaj wybitni instrumentaliści koncertują wspólnie. Duet daje im możliwość bezpośredniego zderzenia swoich indywidualności w zupełnie wyjątkowej jakości muzycznej.

WŁODZIMIERZ KINIOR KINIORSKI

Multiinstrumentalista, kompzytor, producent muzyczny. Osobowość artystyczna multiinstrumentalisty Włodzimierza Kiniora Kiniorskiego wyrosła z jazzu i do tej pory jest to silny element jego muzyki.Szybko zyskał uznanie w kraju wśród muzyków, publiczności i krytyków. Ci ostatni nie szczędzili mu nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i poza granicami kraju. Do freejazzowych korzeni doszła fascynacja muzyką etniczną, elektroniczną oraz współczesną. Malowniczość jego muzyki powoduje, że kompozycje Kiniorskiego pasują jako tła muzyczne w spektaklach teatralnych. Jego muzykę możemy usłyszeć między innymi na scenie Teatru Klinika Lalek, Teatru Powszechnego w Warszawie, Teatru Witkiewicza w Zakopanem.

PIOTR JACKSON WOLSKI

Instr. perkusyjne, producent, lider zespołów TAM TAM Project i NIECHĘTNIE. Pomysłodawca oraz wykładowca szkoły perkusyjnej TAM TAM ACADEMY. Swobodnie poruszający się w wielu gatunkach muzycznych [funky, world music, grunge, jazz, electronic i inne].

Koncert tradycyjnie niebiletowany

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Andrzej Kostoń

40-lecieZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!